CHP Gebze'den Büyükgöz'e sert eleştiriler

CHP Gebze ilçe Başkanı Gökhan Orhan ve CHP’li Gebze Belediye meclis üyeleri Saide Arslan Çalışkan, Halil İbrahim Başçiftçi, Şahin Yılmazel, Gökhan Yamen, Sinan Çeper ve Erhan Bölük ilçe binasında düzenlediği basın toplantısında hem Gebze hem de meclis gündemini değerlendirdiler.

CHP Gebze'den Büyükgöz'e sert eleştiriler
CHP Gebze'den Büyükgöz'e sert eleştiriler Yalçın AKBULUT
Bu içerik 132 kez okundu.

CHP Gebze ilçe başkanı Gökhan Orhan, yoğun bir çalışma temposu içinde bulunduklarını belirterek, mahalle toplantılarını sürdüreceklerini söyledi.

Hem mahalle muhtarları hem de kanaat önderleriyle bir araya gelerek şehrin sorunlarını görüştüklerini kaydeden Orhan, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ü de eleştirerek, “Belediye başkanımız şehir plancısı ancak kenti bir türlü planlayamadı. Trafik sorunu halen daha çözülemedi, Beylikbağı bölgesinde tapuyla ilgili sıkıntılar sürüyor. Arapçeşme Mahallesinde yaşanan bir fotoğrafta sözde Milliyetçi olduklarını kanıtladılar. AKP ilçe yönetiminin o fotoğrafla ilgili disiplin süreci başlatmasını düşünüyoruz, bir özürle kapatılamaz” dedi.

Orhan, Başkan Büyükgöz’e bir de çağrıda bulunarak “Beraber yöneteceğiz diyorsanız her ay ilçe başkanlarını bir araya toplayın, kentin sorunlarını ilçe başkanlarıyla konuşun” dedi.

Çalışkan : “Yerel basın desteklenmeli”

CHP’li Meclis Üyesi Avukat Saide Arslan Çalışkan da, Cumhurbaşkanlığı tasarruf tedbirlerinin yerel basına etkisi konusunda kendisine sorulan soruyu, “Yerel basın destek beklerken tasarruf tedbirlerinin yerel basına uygulanması elbette büyük hata. Eğer tasarruf yapılacaksa başka kaynaklara uygulanmalı” dedi.

Çalışkan, geçtiğimiz Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından Gebze’de düzenlenen trafik ile ilgili toplantı ile ilgili de, “Muhalefet partisi meclis üyelerini toplantılara davet etmiyorlar. Kent ile ilgili konularda yapılan toplantı ve görüşmelerde bizim de söyleyecek sözümüz olmalı” dedi.

 

#CHP Gebze#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEBEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYACAK   7 ÖNEMLİ KURAL
BEBEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYACAK 7 ÖNEMLİ KURAL
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 88. Yıldönümü Kutlandı
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 88. Yıldönümü Kutlandı