Sakarya Nehri’nde kaybolan genci arama çalışmaları sürüyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Nehri’ne düşerek kaybolan 21 yaşındaki Emirhan Henden için 5 gündür arama yapılan Sakarya Nehri’nde çalışmalara destek veriyor.

Sakarya Nehri’nde kaybolan genci arama çalışmaları sürüyor
Sakarya Nehri’nde kaybolan genci arama çalışmaları sürüyor Yalçın AKBULUT
Bu içerik 86 kez okundu.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya’da 21 yaşındaki gencin nehir çevresinde yüzeysel arama yapan ekipler, gencin bulunması için seferber oldu.

Ekipler, Karasu ilçesi Adatepe Mahallesi’nde nehirde kaybolan 21 yaşındaki Emirhan Henden isimli gencin bulunması için de bölgede yürütülen arama faaliyetlerine destek veriyor. İtfaiye arama-kurtarma ekibi,  Polis ve Jandarma’nın soruşturma yürüttüğü bölgede kolluk kuvvetlerinin sualtı arama çalışmasına, su üstünde arama yaparak katılıyor. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi’ne ait Mobil Hizmet Aracı da, olay yeri alanında vatandaşların gıda ihtiyaçlarını karşılıyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, tarama faaliyetlerine tüm personel ve teçhizatımızla katkı sağladıkları belirtilerek, ” Gencimizin bulunması için bölgede bekleyen aile yakınları ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için Belpaş ikram aracımızı görevlendirdik. Tek temennimiz gencimizin bir an önce bulunmasıdır” denildi.

#sakarya kayıp genç#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İNCİRİN 8 ÖNEMLİ FAYDASI!
İNCİRİN 8 ÖNEMLİ FAYDASI!
İzmit’te Hülya Polat rüzgarı
İzmit’te Hülya Polat rüzgarı