SARI, TURİZM DANIŞMA MERKEZİNİN AÇILIŞINA KATILDI

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde faaliyete geçirilen turizm danışma merkezinin açılışına katıldı.

SARI, TURİZM DANIŞMA MERKEZİNİN AÇILIŞINA KATILDI
SARI, TURİZM DANIŞMA MERKEZİNİN AÇILIŞINA KATILDI Yalçın AKBULUT
Bu içerik 70 kez okundu.

Pirinçci mahallesinde yapımı tamamlanan Turizm danışma merkezinin açılışı Amasya Valisi Mustafa Masatlı, AK Parti Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Bilal Eken ve Protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

‘AMASYA, DÜNYACA TANINMAYI HAK EDEN BÜYÜLEYİCİ BİR ŞEHİRDİR’
Amasya'nın önemli bir turizm potansiyelinin olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı konuşmasında şunları kaydetti;
“Bizler bu şehri tüm dünyaya tanıtmak ve entegre etmek için birtakım sözler verdik. Şimdi hemşehrilerimize diyeceğim şudur ki sadece bizi izleyip görsünler. Şehrimizi turizm açısından layık olduğu noktaya taşıyacağız. Ben bir turizmci olarak bu şehri Euro ve Dolar ile tanıştıracağım. Amasya'ya gelen turist sayısını kat kat artıracağız. Açılışını gerçekleştirdiğimiz bu turizm merkezi de turistlerin şehrimizi tanımalarında ve gezmelerinde kolaylık sağlayacaktır. Buraya iki tane İngilizce bilen kadın zabıta görevlisi yerleştirdik. Bu sayede şehrimize gelen turistler iletişim sıkıntısı yaşamadan gezebilecekler. Bu şehir gelişmeyi, dünyaca tanınmayı hak eden büyüleyici bir şehirdir. Bizlerde Amasya'mız adına elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz” dedi.

#amasya başkan sarı#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEBEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYACAK   7 ÖNEMLİ KURAL
BEBEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYACAK 7 ÖNEMLİ KURAL
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 88. Yıldönümü Kutlandı
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 88. Yıldönümü Kutlandı