Sarı, çocuklarla keyifli zaman geçirdi

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Göllü Bağları Mahallesi’nde çocukların düzenlediği yaz eğlencesi programına katıldı.

Sarı, çocuklarla keyifli zaman geçirdi
Sarı, çocuklarla keyifli zaman geçirdi Yalçın AKBULUT
Bu içerik 68 kez okundu.

Pandemi sürecinde evlerinde sıkılan çocukların Göllü Bağları Mahallesi’nde düzenlediği yaz eğlencesi programına katılan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, küçük yaşta sergiledikleri başarılı tiyatro gösterisinden dolayı kendilerini tebrik etti. Çocukların daveti üzerine düzenlenen yaz eğlencesine katılan Belediye Başkanı Mehmet Sarı, çeşitli oyunlar, tiyatro gösterisi ve müzikler eşliğinde aileleri ile birlikte çocuklarla keyifli zaman geçirdi. 

‘ÇOCUKLARIN EĞLENCESİ HEPİMİZE MORAL OLDU’
Bu zorlu pandemi sürecinde en fazla çocukların etkilendiğini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı konuşmasında şunları söyledi; 
"Parklardan, sokaklardan, gezmelerden uzak kaldılar. Uzun süre evde kaldıktan sonra normalleşme sürecinde mahallelerindeki çocuklarla birlikte organize olarak keyifli bir program gerçekleştirdiler. Bizleri de aralarında görmek istediler. Davetlerine icabet ederek minik yavrularımızla güzel zaman geçirdik. Bu tarz toplanmalar ve organizasyonlar sayesinde hemşehrilerimiz hem mahalle kültürünü hem de komşuluk ilişkilerini yaşatmış oluyorlar. Çocuklarımız da böyle samimi ortamlarda büyüyerek kültürümüze vakıf olarak yetişiyorlar. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda çocuklarımızın böyle bir eğlence düzenlemesi hepimize moral oldu. Minik yavrularımıza davet lerinden dolayı teşekkür eder, sağlık, sıhhat ve başarılar dilerim” dedi.

#amasya başkan sarı#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEBEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYACAK   7 ÖNEMLİ KURAL
BEBEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYACAK 7 ÖNEMLİ KURAL
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 88. Yıldönümü Kutlandı
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 88. Yıldönümü Kutlandı