Advert

Türk medyası AK Parti’yi bekliyor

Türk basın camiasının gözü kulağı AK Parti MYK’ya çevrildi.

Türk medyası AK Parti’yi bekliyor
Türk medyası AK Parti’yi bekliyor Yalçın AKBULUT
Bu içerik 61 kez okundu.

ANKARA (İGFA)- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, yayımlanan Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle basına verilen ilan desteğiyle ilgili uygulanan tasarruf tedbirlerine yönelik gelen eleştirilerin yarın gerçekleştirilecek MYK’da ele alınacağını ilk kez İGF heyetine söyledi.

Türkiye genelinde on binlerce medya kuruluşu da AK Parti MYK’ya gözünü çevirdi. Borçlara getirilen esneklikten faydalanamayan medya sektörü, belediyelerin kurumlara verdiği desteğin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kısıtlama tedbirleri çerçevesinde yasaklanmasıyla basın camiası da en büyük doping araçlarından birisini kaybetti.

Yükselen eleştiri ve tepki seslerin artmasıyla birlikle iktidar mensupları konuya duyarsız kalmadı ve süreci Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) Merkez Yönetim Kurulu toplantısında masaya yatıracak. Kararın yeniden gözden geçirilmesini isteyen basın sektörü, yeni tip Koronavirüs’ün hızını yavaşlatmasının ardından yaşadığı toparlanma evresinde ciddi bir moral arıyor.

On binlerce medya mensubu AK Parti grup toplantısının ardından bir araya gelecek MYK toplantısından çıkacak olumlu sonucu iple çekiyor.

#Türk medyası#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!