Advert

Lütfen Çöplerimiz Konusunda Daha Duyarlı Olalım”

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, ilçe genelinde program dâhilinde çöpleri toplarken, çöplerin zamanında ve yerine atılması konusunda vatandaşlardan duyarlı davranmalarını istediler.

Lütfen Çöplerimiz Konusunda Daha Duyarlı Olalım”
Lütfen Çöplerimiz Konusunda Daha Duyarlı Olalım” Yalçın AKBULUT
Bu içerik 66 kez okundu.

İlçemiz turizm sezonunu tam anlamıyla yaşamaktadır. Belediyemiz Temizlik İşleri Ekipleri ise İlçemiz sınırları içerisinde çevre ve görüntü kirliliğine yol açan, çoğunluğu evsel atık olan çöpleri yine program kapsamında toplamaya devam etmektedir. Fakat turizm sezonunda yaşadığımız nüfus yoğunluğundan dolayı gelişigüzel yerlere atılan çöpler ekiplerimizin çalışma programını olumsuz yönde etkilemektedir. Evsel atıklarımızın zamanında toplanması konusunda sorun yaşamıyoruz ancak zamansız ve yanlış yerlere çöp atılması bizlere sıkıntı yaşatıyor. Pandemi sürecinde daha dikkatli olunması gerektiğini düşünerek Vatandaşlarımızdan ricamız çöplerini ağzı kapalı poşetlere koyarak, zamanında çıkarmaları ve gelişigüzel her yere atmamalarıdır.

Bu konuda hassasiyet gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, hayırlı bayramlar geçirmelerini dileyerek iyi tatiller diliyoruz.

#karasu çöp#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Büyükşehir’den KPSS için ek seferler
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!
Son 24 saatte 22 bin 083 yeni vaka!