Sakarya’nın yeni gözdesi Pamukova Esentepe Park

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Pamukova’ya kazandırdığı ilçenin zirvesindeki Esentepe Park’ın sezon açılışı yapıldı.

Sakarya’nın yeni gözdesi Pamukova Esentepe Park
Sakarya’nın yeni gözdesi Pamukova Esentepe Park Yalçın AKBULUT
Bu içerik 60 kez okundu.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Pamukova ilçesinin gözde mekanı olan Esentepe Park’ta sezon açılışı yapıldı. İşletmesi BELPAŞ tarafından devralınan park, vatandaşların vakit geçirebileceği sosyal donatıları ve Büyükşehir kalitesiyle misafirlerini ağırlamaya başladı. Pamukova’nın eşsiz doğasını, ovasını zirveden gören parkın sezon açılışını Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile protokol üyeleri yaptı.

Açılış konuşmasını yapan Başkan Ekrem Yüce, bu parkta vatandaşların çay ve kahve sohbetleri yaparken güzel doğanın tadını çıkaracaklarını belirtti. Başkan Yüce, tesis işletmesini BELPAŞ olarak devraldıklarını ve parkın bundan sonraki süreçte, “Bizler de Büyükşehir Belediyesi olarak hemşerilerimizin refah ve huzurunu artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bildiğiniz gibi tesisimizi özel bir firma işletiyordu. Firma ile görüştük, anlaştık ve tesis işletmesinin tekrar BELPAŞ’a geçmesini sağladık. Büyükşehir Belediyemiz iştiraklerinden BELPAŞ bünyesinde Esentepe Sosyal Tesisini artık biz işleteceğiz. Daha kaliteli ve hesaplı hizmet anlayışıyla aileleriniz ve dostlarınızla huzur dolu vakitler geçirebileceksiniz. Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışıyla Sakaryalılara hizmet etme amacını taşıyoruz.  Bu sebeple en iyiyi en uyguna sizlere sunma gayreti içerisinde hareket ediyoruz” diye konuştu.

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün,  Büyükşehir ve ilçe belediyesi sayesinde sosyal tesislerin önemli bir yol aldığını ifade etti. Pamukova ovasının kuş bakışı izlendiği, doğanın içindeki Pamukova Esentepe Park, BELPAŞ’ın çok çeşitli, kaliteli ve hesaplı hizmetiyle bu sezonunun gözde mekanı olacak.

#sakarya esentepe#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEBEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYACAK   7 ÖNEMLİ KURAL
BEBEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYACAK 7 ÖNEMLİ KURAL
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 88. Yıldönümü Kutlandı
Atatürk’ün Karamürsel’e Gelişinin 88. Yıldönümü Kutlandı