Saadet Kayseri’den yerel yönetimlere eleştiri

Saadet Partisi (SP)Kayseri il başkanlığı “Yaşanabilir Kayseri İçin” eleştirilerini getirmeye devam ediyor.

Saadet Kayseri’den yerel yönetimlere eleştiri
Saadet Kayseri’den yerel yönetimlere eleştiri Yalçın AKBULUT
Bu içerik 70 kez okundu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, şehrin eksik kaldığı yönleri belirlediklerini ve önemli sorunların altını çizmeye devam edeceklerini belirtti.

İlk gündem maddesinin can güvenliğine ilişkin olduğunu söyleyen Coşkun, “Kanal boyunca yapılan kazaların ardı arkası kesilmiyor. Yıldırım Beyazıt mahallesi, Germir Mahallesi, Yeşil mahalle gibi birçok yerde kazalara şahit olduk. Buna rağmen yeterli uyarıcı levha halen bulunmuyor, yeterli önlemler alınmıyor. Kazaların yapıldığı yerler belli, sebepler belli. Buna artık bir dur denilmelidir” diye konuştu.

Kayseri’ye yaz aylarında çok sayıda gurbetçi geldiğini hatırlatan Baki Coşkun, “Son dönemlerde gurbetçilerin gelmesiyle beraber yoğun trafik sorunu yaşanıyor. Bazı sokaklara girilmiyor, girseniz bile otoparklar yeterli olmuyor. Bununla birlikte bazı bölgelerde trafik polislerimiz trafiği rahatlatmak için caddeyi trafiği kapatıyorlar. Bu durum turizme ne kadar hazırlıksız olduğumuzun bir göstergesi oldu. Belediyemiz her seferinde yol yapmakla gündeme gelirken geleceğin doğru planlanmadığı aşikar oldu. Bu sorunlar ulaşım alt yapımızın çok kötü olduğunu gösteriyor. 10 sene önce böyle bir trafik sorunu gündemde değilken şimdi kısmi yoğunluklarda bile trafiğin kilitlendiğini görüyoruz” dedi.

#saadet kayseri#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zihinsel faaliyetler Alzheimer riskini düşürüyor
Zihinsel faaliyetler Alzheimer riskini düşürüyor
Sanatla engelleri aştılar
Sanatla engelleri aştılar