SARI’DAN PARTİ GRUPLARINA ODA TAHSİSİ

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Belediye meclisini temsil edilen MHP, AK Parti, CHP ve İYİ Parti gruplarına oda tahsis etti.

SARI’DAN PARTİ GRUPLARINA ODA TAHSİSİ
SARI’DAN PARTİ GRUPLARINA ODA TAHSİSİ Yalçın AKBULUT
Bu içerik 87 kez okundu.

Belediye Başkanı Mehmet Sarı, meclis üyeleri ile Ağustos ayı olağan toplantısını gerçekleştirdikten sonra meclisini temsil edilen MHP, AK Parti, CHP ve İYİ Parti gruplarına tahsisi ettiği odaların anahtarlarını teslim etti.

‘MECLİS ÜYELERİMİZE GRUP ODALARI OLUŞTURDUK’
Parti gruplarına daha rahat çalışma ortamı sağlamak için oda tahsis ettiklerini söyleyen Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları söyledi;
“Yakın illerimizde ben siyasi partilerin grubunun kendilerine ait ayrı odalarının olduğunu düşünmüyorum. Bunun üzerine biz bir araştırma yaptık. Bunun üzerine biz en azından Büyükşehirler haricinde, parti gruplarının odalarını ayırarak, çalışma ortamı oluşturan veya ona imkan sağlayan bir belediye olarak kendimizi değerlendiriyoruz. Bu anlamda herkesin daha rahat çalışıp, şehrimiz adına hizmet üretebilmesi noktasında grup odaları hazırladık. Meclisimizi temsil eden parti gruplarımızın bu konuda mutlu olacağını düşünüyorum” dedi.

Başkan Sarı konuşmasının ardından parti gruplarına sırasıyla odalarının anahtarlarını teslim etti. Grup temsilcileri ise daha rahat çalışabilecekleri bir ortam oluşturduğundan dolayı Başkan Sarı’ya teşekkür ettiler. Daha sonra Sarı, Partilerin grup odalarını sırasıyla ziyaret ederek, çalışmalarında kendilerine başarılar diledi.

#başkan sarı amasya#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARI: “BUGÜN KAHRAMAN GAZİLERİMİZE VEFA DUYGULARIMIZI İFADE ETMEK İÇİN, ÖNEMLİ BİR FIRSATTIR”
SARI: “BUGÜN KAHRAMAN GAZİLERİMİZE VEFA DUYGULARIMIZI İFADE ETMEK İÇİN, ÖNEMLİ BİR FIRSATTIR”
Başkan Şayir’den Gaziler Günü mesajı
Başkan Şayir’den Gaziler Günü mesajı