2 Yıllık Uğraş Sonuca Kavuştu

Eski cuma pazarı caddesindeki ağır hasarlı binanın uzun bekleyişler sonucunda yıkımı başlatıldı.

2 Yıllık Uğraş Sonuca Kavuştu
2 Yıllık Uğraş Sonuca Kavuştu Yalçın AKBULUT
Bu içerik 137 kez okundu.

Gebze'de bulunan eski cuma pazarı caddesindeki  ağır  hasarlı bina için halk uzun süredir yıkım kararının gerçekleşmesini bekliyordu.

  
Binanın her an yıkılma tehlikesi mahalle halkını oldukça  endişelendirip korkuturken hasarlı binanın bir an önce kendiliğinden  değil de yıkılma tehlikesine karşı görevliler tarafından müdahale edilip iş makineleriyle yıkıma başlatılmasını  böylelikle mahallede oluşan   tehlikenin son bulmasını  isteyen vatandaşların istekleri nihayet gerçek oldu. 


Görevliler İş Başında 
Görevliler  ağır  hasarlı binanın yıkılması için  işe koyuldu . İş makineleri hasarlı binanın bulunduğu konuma gelip yıkım işlemini başlattı.
Görevliler iş makinelerini çalıştırıp binayı yıkarken işçiler çevrede toz oluşumunu önlemek için kırılan bölgelere su tutarak toz oluşumunu en aza indirgemek için uğraştı. Ağır hasarlı olarak belirtilen binanın 2 yıllık uğraşlar sonucunda nihayet  yıkımı başlatılmış oldu. Vatandaşlar ise binanın kendiliğinden yıkılma endişesinden kurtulup korkusuz yüreyebilecek olmanın mutluluğunu yaşadılar.

#gebze hasarlı bina yıkımı#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARI: “BUGÜN KAHRAMAN GAZİLERİMİZE VEFA DUYGULARIMIZI İFADE ETMEK İÇİN, ÖNEMLİ BİR FIRSATTIR”
SARI: “BUGÜN KAHRAMAN GAZİLERİMİZE VEFA DUYGULARIMIZI İFADE ETMEK İÇİN, ÖNEMLİ BİR FIRSATTIR”
Başkan Şayir’den Gaziler Günü mesajı
Başkan Şayir’den Gaziler Günü mesajı