DEVA Partisi’nin başkanları Ankara’da buluştu

Ali Babacan liderliğinde her geçen gün vatandaşların desteğini arkasına alarak büyüyen Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)’nin Ankara’da düzenlenen ve üç gün süren il başkanları toplantısı hafta içinde tamamlandı. Pandemi koşulları gereği birçok kez dijital ortamda yapılan il başkanları toplantısı yüz yüze olarak Ankara’da gerçekleştirildi.

DEVA Partisi’nin başkanları Ankara’da buluştu
DEVA Partisi’nin başkanları Ankara’da buluştu Yalçın AKBULUT
Bu içerik 157 kez okundu.

ANKARA (İGFA) – Toplantıda 81 il başkanı ile Genel Merkez Başkanlık Kurulu üyeleri ile Bölge Koordinatörleri hazır bulundu.  Toplantıda öncelikli olarak iller bazındaki saha çalışmalarını incelendi. Tüm illerden gelen geri bildirimlerin değerlendirilmesinden sonra ilki Haziran ayında “Tarımın Devası” başlığı ile açıklanan, DEVA Partisi iktidara geldiğinde ilk 90 ve ilk 360 günde yapılacaklar başlıklarını içeren eylem planlarının önceliklerine yer verildi. Önümüzdeki aylarda öncelikli sorunlardan başlayarak 20 eylem planının daha bir plan dahilinde açıklanacağı paylaşıldı.

Öncelikli sorunlar başlığında ekonomi, düzensiz göçün olumsuz etkileri ve çözüm önerileri, toplumun her kesiminde yükselen adalet talepleri üzerinde durularak incelemelerde bulunuldu. DEVA Partisi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz, il başkanları toplantısında Bursa çalışmaları hakkında Genel Başkan Ali Babacan ile bir araya geldi.

Genel Başkanı Ali Babacan ile çok yoğun geçen 3 günlük bir maratonu tamamladıklarını aktaran Özgöz, “Önceliğimiz teşkilatlarımızı hızla tamamlamak. Genel Başkanımız Ali Babacan yakın zamanda İstanbul ve Bursa’dan başlayarak büyük illerde kongre ve açılışlara katılacak. Bu kapsamda biz de İnegöl, Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer gibi ilçelerimizin açılışları ve kongreleri için kendisini Bursa’da ağırlayacağız” dedi.

#deva partis#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zihinsel faaliyetler Alzheimer riskini düşürüyor
Zihinsel faaliyetler Alzheimer riskini düşürüyor
Sanatla engelleri aştılar
Sanatla engelleri aştılar