Nice yıllara DEVA

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı 10 Ağustos’ta 1’inci yılını il çapında düzenlediği üye kayıt çalışmaları ile kutluyor

Nice yıllara DEVA
Nice yıllara DEVA Yalçın AKBULUT
Bu içerik 100 kez okundu.

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı DEVA Partisi’nin Kocaeli İl Başkanlığı 1’inci yılını hemşerileriyle birlikte kutluyor. Bu konuda bir açıklama yapan Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, “Kocaeli İl Yönetimini kurmak üzere kurucu arkadaşlarımla birlikte görevlendirildikten sonra hızlı bir şekilde çalışmalara başlamıştık. Vatandaşlarımızın yoğun teveccühü karşısında İl Yönetimine girmek için yapılan hepsi de birbirinden değerli arkadaşlarımızın başvuruları içinden eleme yapmak da oldukça zorlandık. En iyilerin en iyisinden oluşan yönetimimizle de 10 Ağustos’ta resmi kuruluşumuz gerçekleştirmiş ve basın karşısına çıkmış olduk. Ardından da hızla ilçe teşkilâtlarımızı oluşturduk. Bir iki ay içerisinde Kocaeli’nin 12 ilçesinin tamamında ilçe başkanlarımız ve ilçe yönetimlerimizi atadık. Ardından ilçe kongrelerimizi tamamlayarak Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın da katıldığı muhteşem bir İl Kongresini gerçekleştirdik.

“KOCAELİ DEVA ŞAMPİYON”

Bu ziyarette Sayın Genel Başkanımız, Kocaeli DEVA İl Yönetimini ‘Şampiyon’ ilan etti. Şu anda ise üye kayıtlarımız devam ediyor… Ayrıca Mahalle temsilcilerimizin de çok önemli bir bölümünü atadık. Diğer yandan olası bir baskın seçim için sandık görevlilerini de ilçelerimiz tespit etmeye başladı. İnanıyorum ki, Kocaeli DEVA teşkilaı ilk seçimde kentte birinci parti olarak çıkmanın haklı gururunu taşıyacak… Bu vesile ile bize desteğini her gün artırarak devam eden kıymetli Kocaelili hemşerilerime teşekkür ediyorum. Nice nice senelere…” dedi.

#deva kocaeli#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARI: “BUGÜN KAHRAMAN GAZİLERİMİZE VEFA DUYGULARIMIZI İFADE ETMEK İÇİN, ÖNEMLİ BİR FIRSATTIR”
SARI: “BUGÜN KAHRAMAN GAZİLERİMİZE VEFA DUYGULARIMIZI İFADE ETMEK İÇİN, ÖNEMLİ BİR FIRSATTIR”
Başkan Şayir’den Gaziler Günü mesajı
Başkan Şayir’den Gaziler Günü mesajı