‘Amasya Belediyesi’ne Genç Dostu Şehir Ödülü’

Amasya Belediyesi tarafından hazırlanan Sosyal Gençlik Hareketi projesi, Genç Dostu Şehir ödülü almaya hak kazandı. Düzenlenen programda ödülü Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alacak.

‘Amasya Belediyesi’ne Genç Dostu Şehir Ödülü’
‘Amasya Belediyesi’ne Genç Dostu Şehir Ödülü’ Yalçın AKBULUT
Bu içerik 172 kez okundu.

Amasya Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından hazırlanan Sosyal Gençlik Hareketi projesi ile Genç Dostu Şehir ödülü almaya hak kazandı. Türkiye Belediyeler Birliği ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ev sahipliğinde 24-25 Ağustos tarihlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde yapılacak olan programda 25 belediye hazırladıkları projeler ile ödüllerini alacak. Genç Dostu Şehirler Proje ve Fikir Yarışması’nda Amasya Belediyesi ise hazırladığı Sosyal Gençlik Hareketi projesi ile Genç Dostu Şehir ödülü almaya hak kazandı. 

‘GENÇLER, SOSYAL HAYATIN HER ALANINA ETKİN KATILIM SAĞLIYOR’
Yarışmanın gençliğin kişisel ve sosyal gelişimini destekleyici politikaların uygulamaya geçirilmesi için yapıldığını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti;

Amasya Belediyemiz tarafından hazırlanan Sosyal Gençlik Hareketi projesi ile ile yarışmada ödül almaya hak kazandık. Düzenlenen yarışmada gençlerin kendi potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlanması, gençlerin karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımı ile yerel kurum ve kuruluşların gençlik hizmetlerinde koordinasyon ve işbirliğinin güçlendirilmesi hedefleniyor.

Gençliğin kişisel ve sosyal gelişimini destekleyen, kendi potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlayan, karar alma ve uygulama süreçleri ile desteklenen projenin ödülü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya takdim edilecek.

#amasya başkan sarı#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SARI: “BUGÜN KAHRAMAN GAZİLERİMİZE VEFA DUYGULARIMIZI İFADE ETMEK İÇİN, ÖNEMLİ BİR FIRSATTIR”
SARI: “BUGÜN KAHRAMAN GAZİLERİMİZE VEFA DUYGULARIMIZI İFADE ETMEK İÇİN, ÖNEMLİ BİR FIRSATTIR”
Başkan Şayir’den Gaziler Günü mesajı
Başkan Şayir’den Gaziler Günü mesajı