DEVA, pazarlara çıkıyor

DEVA Partisi yöneticileri, bugünden itibaren Kocaeli ve yurt çapında pazarlara çıkıp esnaf ve vatandaşların derdini dinleyecek

DEVA,  pazarlara çıkıyor
DEVA,  pazarlara çıkıyor Yalçın AKBULUT
Bu içerik 115 kez okundu.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Merkezi’nden 81 il ve 700’e yakın ilçe teşkilatına gönderilen mesajla bugünden itibaren yurt çapında bütün semt pazarlarına il ve ilçe yöneticilerinin ve başkanlarının çıkarak, pazarcı esnafının ve vatandaşların dertlerini dinlemesi, tespit edilen ihtiyaçlar için not alınması ve Genel Başkan Ali Babacan’ın ve partinin ekonomi kurmaylarının ülkede yaşanan krize yönelik olarak sundukları çözüm önerisi hakkında bilgilendirme yapması konusunda çalışmalara başlandı.

12 İLÇEDE ETKİNLİK

Konuyla İlgili bir açıklama yapan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç da, “Bugünden itibaren 12 ilçemizde kurulan bütün semt pazarlarında il yöneticilerimiz, ilçe başkanlarımız, ilçe yöneticilerimiz ve mahalle temsilcilerimizle birlikte semt pazarlarında vatandaşımızın ve esnafımızın dertlerini dinleyeceğiz. Onlara DEVA olmak için, iktidara geldiğimizde uygulayacağımız programımız hakkında müjdelerimizi vereceğiz. Bu önemli çalışmada yer alan bütün Türkiye çapındaki DEVA ailesini, il ve ilçe başkan ve yöneticilerimizi, mahalle temsilcilerimizi kutluyorum. Kimse ümitsizliğe kapılmasın. Dert varsa DEVA’sı da vardır” dedi.

#deva kocaeli#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOCUKLARDA İŞİTME KAYBININ 10 ÖNEMLİ SİNYALİ!
ÇOCUKLARDA İŞİTME KAYBININ 10 ÖNEMLİ SİNYALİ!
2. Leyla Atakan Turnuvası yarın başlıyor
2. Leyla Atakan Turnuvası yarın başlıyor