Sarı, Genç çiftin nikahını modifiye fuarında kıydı

AMASYA Tuning Kulübü tarafından 4’üncüsü düzenlenen geleneksel modifiye fuarında, kulüp üyesi Mert Çal ile Büşra Kara, düzenlenen nikah etkinliğiyle hayatlarını birleştirdi. Çiftin nikahını kıyan belediye başkanı Mehmet Sarı, amaçlarının gençlerin heyecanına ortak olmak olduğunu söyledi.

Sarı, Genç çiftin nikahını modifiye fuarında kıydı
Sarı, Genç çiftin nikahını modifiye fuarında kıydı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 77 kez okundu.

Amasya Belediyesi'nin ev sahipliğinde Tuning Kulübünün organizasyonunda Helvacı mahallesinde gerçekleştirilen ve 2 gün sürecek olan 4'üncü geleneksel modifiye fuarında, kulüp üyesi Mert Çal ile Büşra Kara, düzenlene nikahla dünya evine girdi. Çiftin nikahını Belediye Başkanı Mehmet Sarı kıydı. Genç çiftin evlilik cüzdanını ise Amasya Tuning Kulübü Başkanı Talip Yeniçeri takdim etti. 2 günlük modifiye fuarına yaklaşık 2 bin aracın katılması bekleniyor. Fuarın ilk gününde otomobiller drift gösterileri yaparken, ikinci gün ise çeşitli kategorilerde düzenlenen yarışmalarda dereceye girecekler ödüllendirilecek.

‘AMACIMIZ GENÇLERİN HEYECANINA ORTAK OLMAK’

Organizasyona ev sahipliği yapan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, amaçlarnın gençlerin heyecanına ortak olmak olduğunu söyleyerek, "Burada yapmak istediğimiz şu, bir önce gençlerimizin heyecanına ortak olmak. İki, şehrimizi yani Amasya’mızı öbür şehirlerimize tanıtabilmek. Yani gençlerimizi birbirleriyle arkadaş edip, birbiriyle kardeş edebilmek. Ünsiyeti samimiyeti çoğaltabilmek. Bunun yanı sıra da üçüncüsü de nedir şehrimize turizm konusunda katkı sağlayabilmek, biz meseleye böyle bakıyoruz” diye konuştu.

'YARIN BURASI DOLACAK'

Modifiye fuarının bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştirdiklerini söyleyen Amasya Tuning Kulüp Başkanı Talip Yeniçeri ise, “Bu yıl fuarı 2 gün olarak planladık. Birinci gün drift organizasyonumuz olacak. Peşinden modifiye fuarlarında yapılmayan bir şeyi gerçekleştireceğiz. Yarışmalarımızı tamamladıktan sonra Türkiye’nin 30 ilinden katılan modifiye severlere kupalarını verip, Amasya’mızdan uğurlamış olacağız. Karadeniz bölgesinin en büyük modifiye fuarını gerçekleştiriyoruz. 2 binden fazla aracımız var. Yarın bu alanın tamamını dolu görmüş olacaksınız” dedi.

'GÜZEL BULDUK'

Tekirdağ Çorlu’dan fuara katılan Ahmet Kaymakçı, da “Böyle bir etkinlik ve organizasyon olduğunu söylediler. Belediye Başkanımız da sağ olsun gelmemizi istedi, fuarı düzenleyen arkadaşlarda rica ettiler geldik. Bu organizasyona bizim de bir emeğimiz, bir katkımız, ucundan bir parça olduysa ne mutlu bize.  Bizim için biz güzel bulduk, beğendik. Emeği geçen herkese teşekkürler” şeklinde konuştu.

#başkan sarı#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atık ilaç toplama projesine ilgi büyük
Atık ilaç toplama projesine ilgi büyük
Koronada son durum
Koronada son durum