Öğretmenler Sarısu’da

Sarısu Gençlik Kampı, Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğretmenleri ağırladı

Öğretmenler Sarısu’da
Öğretmenler Sarısu’da Yalçın AKBULUT
Bu içerik 73 kez okundu.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Ulusal Sınıf Dışı Eğitim Buluşması etkinliği, 14-15 Ağustos tarihleri arasında İzmit Belediyesi’nin Kandıra’daki Sarısu Gençlik Kampı’nda gerçekleştirildi.

Öğretmenler Sarısu’da

İzmit Belediyesi’nin Karadeniz’in incisi Kandıra’daki Sarısu Gençlik Kampı, Türkiye’nin dört bir yanından sınıf dışı öğrenmeye gönül veren öğretmenleri ağırladı. İzmit Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı 5. Ulusal Sınıf Dışı Eğitim Buluşması’nda bir araya gelen doğaya gönül veren öğretmenler, bilgi ve deneyimlerini paylaşarak Sarısu Sahili’nde keşif ve incelemelerde bulundu.

Öğretmenler Sarısu’da

ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER GERÇEKLEŞTİ

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç ve Spor Müdürü Mithat Ağa’nın da katıldığı eğitim buluşması, orman okullarıyla ilgili çalışmalar yapan ve ‘Doğada Öğreniyorum’ eğitim programının kurucusu Gaye Amus’un önderliğinde gerçekleştirildi. Sınıf Dışı Eğitim Buluşması etkinliği kapsamında içerisinde eşsiz güzellikleri barındıran Sarısu Gençlik Kampı’nda iki gün boyunca çeşitli aktiviteler yapıldı.

Öğretmenler Sarısu’da

ORMAN OKULU İLE İLGİLİ FİKİR ALIŞVERİŞİ

Sınıf Dışı Eğitim Buluşması için Finlandiya’dan Kocaeli’ye gelen Gaye Amus, Sarısu Gençlik Kampı’nın çok güzel bir tesis olduğunu belirterek gençlere böyle bir imkan sunduğu için İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkürlerini gönderdi. Programda bir araya gelen Gaye Amus ile İzmit Belediyesi heyeti, İzmit Belediyesinin proje aşamasında olan Orman Okulu ile ilgili fikir alışverişinde de bulundu.

#İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atık ilaç toplama projesine ilgi büyük
Atık ilaç toplama projesine ilgi büyük
Koronada son durum
Koronada son durum