Başkan bir ilki daha yaşadı

Hürriyet, Gülümse Kafe’deki ilk nikahını kıydı

Başkan bir ilki daha yaşadı
Başkan bir ilki daha yaşadı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 71 kez okundu.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, evlenmek isteyen çiftler için Gülümse Kafe’de hizmete sunduğu ferah ve nezih nikah alanında ilk nikahını kıydı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in belediyenin ilk sosyal tesisi Gülümse Kafe’de hizmete açtığı butik ve nezih nikah alanında evlenmek isteyen çiftler hayatlarını birleştirmeyi sürdürüyor. Başkan Hürriyet de dün Buse Evircan ile Mert Bağdaçiçek çiftinin nikah akdini gerçekleştirerek ailelerin mutluluklarını imza altına aldı.

Başkan bir ilki daha yaşadı

ÇİFTE HEDİYELER VERDİ

Ev hanımı Buse Evircan ve Yılport Limanı’nda çalışan Mert Bağdaçiçek çiftinin nikahını kıyan başkan Hürriyet, sağlıklı ve ömür boyu mutlu bir evlilik temennisinde bulundu. Evircan ve Bağdaçiçek ailelerini tebrik eden Hürriyet, genç çifte Türk Bayrağı, Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafı ve Kocaelispor yastığı hediye etti.

Başkan bir ilki daha yaşadı

ÇOK TERCİH EDİLİYOR

İzmit Belediyesi’nin halkın hizmetine sunduğu ilk sosyal tesisi Gülümse Kafe ferah ve geniş açık alanı, rahat ulaşım lokasyonuyla vatandaşların büyük beğenisini kazandı. Her geçen gün daha fazla tercih edilen Gülümse Kafe’nin bahçesi ise açık havada nikah yaparak ömürlük imza atmak isteyen çiftlerin ilk adresleri arasına girdi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOCUKLARDA İŞİTME KAYBININ 10 ÖNEMLİ SİNYALİ!
ÇOCUKLARDA İŞİTME KAYBININ 10 ÖNEMLİ SİNYALİ!
2. Leyla Atakan Turnuvası yarın başlıyor
2. Leyla Atakan Turnuvası yarın başlıyor