BAŞKAN SARI, ÖDÜLÜNÜ CUMHURBAŞKANI’NIN ELİNDEN ALDI

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, ‘Sosyal Gençlik Hareketi Projesi’ ile ‘Genç Dostu Şehir Ödülü’nü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

BAŞKAN SARI, ÖDÜLÜNÜ CUMHURBAŞKANI’NIN ELİNDEN ALDI
BAŞKAN SARI, ÖDÜLÜNÜ CUMHURBAŞKANI’NIN ELİNDEN ALDI Yalçın AKBULUT
Bu içerik 68 kez okundu.

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Türkiye Belediyeler Birliği ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Genç Dostu Şehirler Fikir ve Proje Uygulama Yarışması’nda; ‘Sosyal Gençlik Hareketi Projesi’ ile ‘Genç Dostu Şehir Ödülü’nü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

‘GENÇLER HER PLATFORMDA DESTEKLENMELİ’
Gençlerin desteklenmesi ve gelişimlerini ilerletmeleri için her türlü çabayı gösterdiklerini belirten Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları söyledi;

“Gençliğin kişisel ve sosyal gelişimini destekleyici politikaların uygulamaya geçirilmesi ile gençlerin kendi potansiyelleri daha fazla ortaya çıkarıyor. Gençlerin karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımı ve yerel kurum ve kuruluşların gençlik hizmetlerinde koordinasyon ve işbirliğinin güçlendirilmesi, genç girişimcilerin ve yenilikçi fikirlerin desteklenmesi ve benzeri konularda projelerin teşvik edilmesine de vesile oluyor. Genç Dostu Şehirler Fikir ve Proje Uygulama Yarışması’nda, gönderdiğimiz projeyi değerlendirmeye alıp ödül almamıza vesile olan başta Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan bey ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliği ile Gençlik ve Spor Bakanlığına teşekkür ediyorum. Ayrıca, projemizi hazırlayıp, aşamaya getiren ekibimizi de canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Projeyle imkanları kısıtlı, sosyal katılımları düşük genç bireylerin sosyal hayata katılımlarının sağlanması amaçlanıyor. Bu kapsamda kültür evlerinde de bir dönüşüm sürecinin başlaması planlanıyor.

#başkan sarı RT ERDOĞAN#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOCUKLARDA İŞİTME KAYBININ 10 ÖNEMLİ SİNYALİ!
ÇOCUKLARDA İŞİTME KAYBININ 10 ÖNEMLİ SİNYALİ!
2. Leyla Atakan Turnuvası yarın başlıyor
2. Leyla Atakan Turnuvası yarın başlıyor