GEGACE Üyelerini muhteşem gecede buluşturdu!

Gebze Gazeteciler Cemiyeti, üyeleriyle kaynaşma ve moral gecesi düzenledi. Gebze Atlı Spor Kulübü’nde yapılan muhteşem organizasyonda GEGACE üyeleri, unutulmaz bir akşam yaşadı.

GEGACE Üyelerini muhteşem gecede buluşturdu!
GEGACE Üyelerini muhteşem gecede buluşturdu! Yalçın AKBULUT
Bu içerik 193 kez okundu.

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca Gebze’den seslendi:

“10 binin üzerinde işsiz basın emekçisi var”

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Türkiye genelinde şu anda 10 binin üzerinde basın emekçisinin olduğunu söyledi.

Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin Gebze Atlı Spor Kulübü tesislerinde düzenlediği dayanışma gecesinde konuşan Genel Başkan Karaca, “Türkiye’de sorunlarıyla ilgilenilmeyen tek meslek kuruluşu ne yazık ki gazeteciler. Anadolu’da gazeteler kapanmaya devam ediyor. Sadece gazete, televizyon ve radyo sahipler değil çalışanlar da çok zor durumda. Şu anda 10 binin üzerinde işsiz basın emekçisi var. Çok sayıda basın emekçisi arkadaşımız asgari ücret bile alamıyor. Biz TGF olarak mücadelemizi sürdürüyoruz. Hem iktidar hem de muhalefet partileriyle görüşüyoruz. Siyasetçiler artık kendilerine gelmeli ve basının sorunlarının çözümüne ilişkin adımları atmalıdır” dedi.

Genel Başkan Karaca, 30 Ağustos Zafer Bayramını da kutlayarak, “Yüce Atatürk, silah arkadaşları ve şehitlerini şükranla anıyorum. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.

ÜYELERE HEDİYE

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun ve Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz da yaptıkları konuşmada, dayanışma gecesine destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek, pandemi dolayısıyla ara verilen cemiyet faaliyetlerinin önümüzdeki süreçte devam edeceğini söylediler.

Kalabalık bir katılımın olduğu gecede yapılan çekilişlerle üyelere çeşitli hediyeler takdim edilirken, Levent Altun ve Ahmet Oğuz, TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca’ya bir teşekkür plaketi takdim etti.

Geceye Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler de katılırken, Çiler yaptığı konuşmada, basının her zaman yanında olduklarını ve desteklerinin devam edeceğini söyledi.

SPONSOR FİRMALAR

Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin etkinliğine sponsor olan kişi ve kuruluşlar ise şöyle, “Gebze Ticaret Odası, Gebze Belediyesi, Darıca Belediyesi, Dilovası Belediyesi, Çayırova Belediyesi, Pusula Kafe, Yalıda Kafe, Merkez Prime, Es Sanat Merkezi, Gamze Dursun Kuaför, İsa Kuaför, Bilenkaya Matbaacılık, Aslan Park, Zenit Dental Diş, Güzeller Oto Yıkama, Gebze Yangın Söndürme, Mavi Sandal Restaurant, Nevin Tokoğlu Güzellik, TNS Endüstriyel Otomasyon, Maksutbey, Levent Er Kuaför, Neşe Egemen Ayak Bakım Merkezi, Malkoç Home, Arda Matbaacılık, İKA Reklam.”

 

#GEGACE#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOCUKLARDA İŞİTME KAYBININ 10 ÖNEMLİ SİNYALİ!
ÇOCUKLARDA İŞİTME KAYBININ 10 ÖNEMLİ SİNYALİ!
2. Leyla Atakan Turnuvası yarın başlıyor
2. Leyla Atakan Turnuvası yarın başlıyor