CHP KOCAELİ BU GECEDE BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi Derince İlçe Örgütü 10 Eylül akşamı Derince/Yenikent Tanyıldız'da 'Birlik Beraberlik ve Dayanışma' yemeği düzenledi.

CHP KOCAELİ BU GECEDE BULUŞTU
CHP KOCAELİ BU GECEDE BULUŞTU Yalçın AKBULUT
Bu içerik 67 kez okundu.

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, PM Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İl Baskanı  Harun Yıldızlı, İlce Başkanları, geçmiş dönem ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, partinin kanaat önderleri, ilçe başkanları ve çok sayıda partili salonu doldurdu.

KENETLENMİŞ DURUMDAYIZ

Gecenin açılış konuşmasını yapan ilçe başkanı Birkan Koçak, birlik mesajları verdi. Koçak, 2024 yılında yapılacak yerel seçimde Derince’de seçimi kazanacakları sözünü de verdi.  Koçak, “Derince CHP’li belediye başkanını bekliyor. İlçede hizmet anlamında hiçbir şey yapılmıyor. İlçe halkı sosyal belediyecilikte son derece mutsuz, bir şey yapılmıyor.  Yıllardır aynı zihniyetin yönettiği Derince’ye artık sosyal belediyeciliğin öncüsü olan Cumhuriyet Halk Partisi gelmeli. 2024 seçimlerine şimdiden hazırız hazırlanıyoruz. Derince’de tüm partililer ile birlikte kenetlenmiş durumdayız.” ifadelerini kullandı. 

İlçe başkanı Birkan Kocak'tan sonra söz alan İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı'nın da konuşması dikkat çekti.

ÇÖZÜM BİZDE

Yıldızlı: "Secildiğimiz gün gündemi takip eden değil gündemi belirleyen bir yönetim anlayışını getireceğimizi söyledik ve bunu başarıyoruz. İktidar partisi ve diger partilerin başkanları bizi takip ediyor. Bir sorun tespit ettiğimizde orada oluyoruz vatandaşı dinleyip ortak akılla çözüm arıyoruz. İktidar partisi ertesi gün bizim arkamızdan oraya gidiyor. Biliyoruz ki sorunun nedeni olanlar çözümün bir parçası olamazlar. Çözüm bizde Cumhuriyet Halk Partisinde" dedi.

İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ise ülkenin ekonomik tablosunu aktardı ve 2023 genel seçimlerinde CHP’nin iktidar olduğunu söyledi. Kocaeli Milletvekili Pm üyesi Tahsin Tarhan ise ilk genel seçimde CHP’nin iktidar olacağını ifade etti.

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atık ilaç toplama projesine ilgi büyük
Atık ilaç toplama projesine ilgi büyük
Koronada son durum
Koronada son durum