Çiler'den Gaziler günü mesajı

Gebze Ticaret Odası (GTO)Başkanı Çiler Gaziler günü dolayısıyla mesaj yaynıladı.

Çiler'den Gaziler günü mesajı
Çiler'den Gaziler günü mesajı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 68 kez okundu.

Gaziler Günü; 13 Eylül 1921 tarihinde Sakarya Meydan Muharebesi’nin kazanılmasının ardından Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'e Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kararı ile 19 Eylül 1921’de “Mareşallik” rütbesi ve “Gazilik” unvanının verildiği gündür.

     Şehit ve gazilerimizin vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği, üzerinde yaşadığımız topraklarımızın vatan olması için kanlarıyla ve canlarıyla gösterdiği mücadeleler; cesaretin, kahramanlığın, vatanseverliğin en güzel örnekleridir. Büyük zorluklarla kazanılan zaferlerimizi nesilden nesile aktararak, bu toprakları şehit ve gazilerimiz gibi canımız pahasına koruyacağımıza, onların emanetine aynı ruh ve heyecanla sahip çıkma gayretimizin daima süreceğine inancımız sonsuzdur.

     19 Eylül Gaziler Günü’nde; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere; vatan topraklarımızda can veren binlerce şehitlerimizi ve sağ kalarak gazilik ünvanına erişen tüm gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anar; hayatta olanlara sağlıklı ve huzurlu bir ömür diler, 19 Eylül Gaziler Günü’nü gururla kutlarım.

#başkan çiler#

#başkan çiler#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor