Advert

MUHASEBECİLER, MS GRUBUNA AİT OTELLERDE İNDİRİMLİ KONAKLAYACAK

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MS Şirketler Grubuna ait faaliyet gösteren otellerde muhasebecileri, personelini ve ailelerini indirimli olarak konaklatacak.

MUHASEBECİLER, MS GRUBUNA AİT OTELLERDE İNDİRİMLİ KONAKLAYACAK
MUHASEBECİLER, MS GRUBUNA AİT OTELLERDE İNDİRİMLİ KONAKLAYACAK Yalçın AKBULUT
Bu içerik 65 kez okundu.

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı MS Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren otellerinde Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Üyeleri, personeli ve aileleri indirimli olarak konaklayacak. 

‘HER İKİ TARAF İÇİNDE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN’

Şehirde görev yapan muhasebeci ve mali müşavirlerin aileleri ile birlikte MS Grubuna ait 7 otelde indirimle olarak kalabilmeleri için protokol imzaladıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı konuşmasında şunları kaydetti;

“Amasya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanımız ve burada bulunan üyelerin talepleri doğrultusunda bize ait olan MS Şirketler Grubumuz bünyesinde bulunan 7 otelimiz üzerinde mukavele imzalayarak, şehrimizden İstanbul’a giden mali müşavirler, muhasebeciler, aileleri ve misafirleri ile birlikte indirimli olarak kalabilecekler. Bu anlamda kendileri ile protokol imzalarımızı atmış bulunmaktayız. Her iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

‘KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ’

Amasya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Asım Sözer ise, “İstanbul’un en güzel semtlerindeki otellerde bizlere çok büyük indirim yaparak, kalma imkanı sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Meslektaşlarımız önceden rezervasyon yaptırmak kaydı ile meslektaşlarımız, personelleri ve aileleri ile birlikte kalabilecekler” diye konuştu.

‘MALİ MÜŞAVİRLERE BÜYÜK DESTEK VERDİ’

Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya muhasebecilere sağladığı kolaylıktan dolayı teşekkür ettiğini belirten Belediye meclis üyesi ve mali müşavir Yaşar Elbir ise konuşmasında şunları söyledi;

“Amasya’mızda bulunan mali müşavirlerimize çok büyük bir destek verdiler. Bizi kırmadan en lüks otellerinde bizleri ağırlayacağı için Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların ardından Başkan Sarı ve Oda Başkanı Sözer arasında otellerde yapılacak indirimi belirleyen protokol sözleşmesi imzalandı.

#başkan sarı#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca, vaka sayısını açıkladı
Bakan Koca, vaka sayısını açıkladı
 “Büyük projeler ancak güçlü  belediye yönetimiyle mümkündür”
“Büyük projeler ancak güçlü belediye yönetimiyle mümkündür”