Advert

Aracını sevenlerin yeni adresi “PODIUM Oto Yıkama” açıldı

Darıca Osnamgazi Hicret camii yanında hizmete açılan yeni iş yeri PODIUM Oto yıkama hizmete girdi.

Aracını sevenlerin yeni adresi “PODIUM  Oto Yıkama” açıldı
Aracını sevenlerin yeni adresi “PODIUM  Oto Yıkama” açıldı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 422 kez okundu.

Darıca Osmangazi Hicret camii yanında geçtiğimiz ay hizmete açılan yeni iş yeri PODIUM Oto Yıkama - her türlü otomobil ve markalara özel kuaför hizmeti veriyor.

İşletmeciliğini Fikret(Fiko)Apaydın ve oğlu Hüseyin Apaydınîn  yaptığı PODIUM  Oto Yıkama’da; köpüklü iç-dış yıkama, motor yıkama, detaylı iç-dış temizlik, sonax, pasta cila, jant temizliği ve boya koruma hizmetini sunmaktadır.

“KALİTELİ HİZMETİ İLKE EDİNDİK”

İşletme sahibi Fikret Apaydı'nın yaptığı açıklamada; Osmangazi  hızla gelişen bir ilçe. hal böyle olunca da trafik yoğunluğunda da inanılmaz bir artış oldu. .  Tecrübeli uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız, sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama hizmeti vermeyi ilke edinmiştir” dedi.

''HALKIMIZA  HİZMET ETMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUZ”

“İç-dış yıkamada taban ve koltuk temizliği, boya koruma, pasta cila ve detaylı iç temizlik ile mükemmel temizliğe en kısa zamanda, zahmetsizce ulaşacaklar” diyen Apaydın , aracına önem veren herkesi PODIUM  Oto Yıkamaya davet ederek; “Müşterileri memnuniyeti bizim için en önemli roldür. Bizde Osmangazili hemşehrilerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Aracını sevenlerin yeni adresi olacağa benzeyen PODIUM Oto Yıkama ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşabilirsiniz.

Vakahaber-Yalçın Akbulut

#PODIUM OTO#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 “Büyük projeler ancak güçlü  belediye yönetimiyle mümkündür”
“Büyük projeler ancak güçlü belediye yönetimiyle mümkündür”
NAR TÜKETMENİZ İÇİN 7 ÖNEMLİ NEDEN!
NAR TÜKETMENİZ İÇİN 7 ÖNEMLİ NEDEN!