Milletler Geçişi'nde Erik Dalı oynadılar

Aydın ve İzmir'de düzenlenen Mototour of Nations TURKEY’in ikinci gününde ‘Milletler Geçişi’ adı verilen motosiklet korteji renkli görüntülere sahne oldu.

Milletler Geçişi'nde Erik Dalı oynadılar
Milletler Geçişi'nde Erik Dalı oynadılar Yalçın AKBULUT
Bu içerik 59 kez okundu.

Kemal ETLEÇ (Didim Postası) - Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Kuşadası Belediyesi’nin verdiği destekle bu yıl Aydın ve İzmir’de düzenlenen FIM Mototour of Nations Turkey devam ediyor. Organizasyonun 2. gününde ‘Milletler Geçişi’ adıyla motosiklet korteji gerçekleştirildi. Renkli görüntülere sahne olan kortej, Kuşadası’nın İzmir girişinden başlayarak İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda sona erdi.

10 ülkeden 120 motosiklet  sürücüsünün katıldığı etkinlikte, ellerinde ülkelerinin bayraklarını tutan motosikletliler, İzmir yönünden Kuşadası’na giriş yaparak İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’na vardı. Meydanda Kuşadası’nın eşsiz deniz manzarasına karşı fotoğrafı çektirdikten sonra Erik Dalı oynayan sürücüleri balkon ve pencerelerine çıkan Kuşadalılar da alkışlarla tempo tutarak onlara eşlik etti.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, daha önce bu organizasyonun Portekiz, Monako, İtalya, Ürdün ve Tunus’ta düzenlendiğini belirterek, organizasyonun her açıdan mükemmel ilerlediğini söyledi.

#erik dalı#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın; Muhtarlarımız gören gözümüz, duyan kulağımızdır
Başkan Büyükakın; Muhtarlarımız gören gözümüz, duyan kulağımızdır
Çiler'den muhtarlar günü mesajı
Çiler'den muhtarlar günü mesajı