Advert

KOMECE’den KARBAFED’e ziyaret

Kocaeli Medya MensupIarı Cemiyeti başkan ve yöneticileri, KARBAFED başkan ve başkan yardımcısı tarafından ağırlandı

KOMECE’den KARBAFED’e ziyaret
KOMECE’den KARBAFED’e ziyaret Yalçın AKBULUT
Bu içerik 59 kez okundu.

Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan, Başkan Yardımcısı Ufuk Bagan ve Yönetim Kurulu Üyesi Mecit Ünal, Kocaeli Artvin Batum ve Havalisi Dernekleri Federasyonuna ziyarette bulundu. KARBAFED’in İzmit Doğu Kışla Gençlik Merkezi’nde bulunan federasyon merkezinde gerçekleşen buluşmaya KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu ve Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Selçuk Çelebi ev sahipliği yaptı.

KOMECE’den KARBAFED’e ziyaret

KOMECE Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan, KARBAFED’in faaliyetlerini yakından takip ettiklerini belirterek,”Sayın Başkan, sosyal sorumluluk projelerinizi yerinde buluyorum. Ayrıca kültürlerin kaynaşması ve buluşması konusundaki çalışmalarınız takdire değer” dedi.

Federasyonlarına yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve teşekkürlerini sunan KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu da, “Sayın Bahar hanım. Bizlerin faaliyetlerini kamuoyuna duyuran da siz basın mensuplarısınız. Kamuyu bilgilendirme ve aydınlatma konusunda çalışmalarınızı bizler de takip ediyoruz. Bu anlamda başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

Bahar Kaymakçı Erdoğan KARBAFED Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu KOMECE
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca, vaka sayısını açıkladı
Bakan Koca, vaka sayısını açıkladı
 “Büyük projeler ancak güçlü  belediye yönetimiyle mümkündür”
“Büyük projeler ancak güçlü belediye yönetimiyle mümkündür”