Çayırova’da zorlu yarışma

Ödüllü Cağ Kebabı yeme yarışmasında nefesler kesildi

Çayırova’da zorlu yarışma
Çayırova’da zorlu yarışma Yalçın AKBULUT
Bu içerik 44 kez okundu.

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde bir et restoranda düzenlenen para ödüllü Cağ Kebabı yeme yarışması, renkli görüntülere sahne oldu. Çayırova ilçesinde et restoranı sahibi Rıdvan Dinç, sosyal medya hesabından, 50 dakika içerisinde kadınlar için 25, erkekler için 30 şiş Cağ Kebabı yiyip salatasını ve lavaşını bitirene 3 bin lira para ve bir çeyrek altın hediye edileceği duyurusu yaptı. Para ödüllü Cağ kebabı yeme yarışmasında en fazla 22 şiş yiyen çıkarken, kazanan olmadı. Yarışmanın kuralı gereği kazanamayan kişiler yedikleri cağ kebaplarının ücretini ödedi.

Çayırova’da zorlu yarışma

İşletme sahibi Rıdvan Dinç, “Erkeklerin 30, kadınların ise 25 tane Cağ Kebabı yemesi gerekiyordu. Süremiz 50 dakika, kebabın yanında bir salata ve bir içecek veriyoruz. 50 dakika içerisinde bunların hepsini bitirmeleri gerekiyor. Yarışmanın sonunda 3 bin lira para ödülü var, bir adet de çeyrek altın veriyoruz” dedi.

Çayırova’da zorlu yarışma

YEDİKLERİ KADAR ÖDÜYORLAR 

Yarışmanın son derece ilgi çektiğini belirten Dinç, şöyle konuştu:  “Daha önce bir yarışmacımız 30 Cağ Kebabı’nın hepsini yedi ama salatasını yiyemediği için kaybetti. Önceki haftalarda kadın yarışmacımız Esra hanım 25 Cağ Kebabı ve salatasını yedi, üstelik 40 dakikada bitirdi. Şu ana kadar tek şampiyonumuz kendisi. Şu ana kadar 30’a yakın kişiyle yarıştık ama tek şampiyonumuz var. Yaklaşık 1 aydır düzenli aralıklarda yapıyoruz yarışmamızı, çok ilgi çekti inşallah devam ettireceğiz. Yarışmacılar 30 Cağ Kebabı’nı yiyemeyince yedikleri kadarını ödüyorlar. Bu akşam şampiyon biziz. Umuyoruz ki bundan sonraki yarışmalarda kazanan çıkar”

 

 

Cağ Kebabı Çayırova
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın; Muhtarlarımız gören gözümüz, duyan kulağımızdır
Başkan Büyükakın; Muhtarlarımız gören gözümüz, duyan kulağımızdır
Çiler'den muhtarlar günü mesajı
Çiler'den muhtarlar günü mesajı