Sağlık için yürüdüler

Farklı spor aktiviteleriyle her yaştan ve statüden bireyi bir araya getiren İzmit Belediyesi, ‘Avrupa Spor Haftası’ etkinliklerini Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü ile sürdürdü

Sağlık için yürüdüler
Sağlık için yürüdüler Yalçın AKBULUT
Bu içerik 52 kez okundu.

İzmit Belediyesi, her yıl 23-30 Eylül tarihleri arasında; sporun tabana yayılması, hareket bilincinin her yaştan ve her statüden bireyin günlük rutini haline getirilmesi amacıyla kutlanan ‘Avrupa Spor Haftası’nda düzenlediği birçok farklı etkinliklerle vatandaşları sporla buluşturuyor. Leyla Atakan Turnuvası’nda İzmit Belediyespor ve Galatasaraylı sporcuların pankart açarak startını verdiği Avrupa Spor Haftası etkinliği kapsamında İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenledi.

Sağlık için yürüdüler

HOŞGÖRÜ YOLU’NDA

Vatandaşlar hem Avrupa Spor Haftası hem de 27 Eylül Dünya Turizm Günü çerçevesinde Hoşgörü Yolu’nun NCity Sahil’den Başiskele’ye kadar olan kısmında yürüyüş yaptı. Ulusal Spor ve Sağlık Günleri’nde ‘Harekette Bende Varım’ diyen vatandaşlar ‘Be Active- Harekete Geç’ temalı Spor Haftası etkinliklerine katılarak sağlıklı yaşam için farkındalık oluşturmaya da katkı sağladı. Etkinliğe katılan İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa da vatandaşlara katılımları için teşekkür edip spor ve sağlıklı günler diledi.

Sağlık için yürüdüler

 

Avrupa Spor Haftası Galatasaray İzmit Belediyespor Leyla Atakan Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın; Muhtarlarımız gören gözümüz, duyan kulağımızdır
Başkan Büyükakın; Muhtarlarımız gören gözümüz, duyan kulağımızdır
Çiler'den muhtarlar günü mesajı
Çiler'den muhtarlar günü mesajı