MHP BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISINI AMASYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ

MHP'nin 'Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023 Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler' konseptiyle düzenlediği bölge istişare toplantılarının 6’ıncısı 10 ilin katılımıyla Amasya'da yapıldı.

MHP BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISINI AMASYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ
MHP BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISINI AMASYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ Yalçın AKBULUT
Bu içerik 55 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 9 ilde yapılması planlanan ve 4 Eylül'de Afyonkarahisar'da başlayan istişare toplantılarının 6.'sı Amasya Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu'nun yanı sıra Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP İl Başkanı Şuayip Ak, MYK ve MDK üyeleri, bölgedeki Amasya, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Sivas, Tokat ve Trabzon illeri ve bağlı ilçelerdeki parti yöneticileri, belediye başkanları ile Ülkü Ocakları yöneticileri katıldı.

‘ALINAN TEDBİRLER SAYESİNDE ENFLASYON DÜŞECEK’
Gelinen noktada korona virüs (Covid-19) salgına bağlı bazı sorunların devam etse de üretim çarklarının tüm hızıyla dönmeye başladığına belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu konuşmasında şunları söyledi;  “Önümüzdeki süreçte alınan tedbirler sayesinde enflasyon da düşecek, vatandaşımızı rahatsız eden hayat pahalılığı sorun olmaktan inşallah çıkacaktır. "Ekonomi büyümüş, ihracatta rekorlar kırılmış, ticari hayat hareketlenmiş, dış ticaret açığımız azalmış, tüm bu gelişmeler istihdama da yansımış, ekonomiye olan güven artmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak ekonomi politikalarının merkezine insanı koyan, eşitlik, ahlak ve adalet ilkelerini gözeten bir yönetim anlayışıyla toplumsal refahın artırılmasını öngörüyor ve bu doğrultuda gelişmeleri yakından takip ediyoruz” dedi.

‘DAVAMIZ MİLLETİN, MEMLEKETİN DAVASI’
Biz ülkücüyüz, Türk milletinin hakkının, hukukunun fedaisiyiz diyen Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise; “Türkiye Cumhuriyeti’nin birliğini, dirliğini savunanlarız. Davamız milletin, memleketin davası. Biz “önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” diyenlerin partisiyiz. Ülkemize, milletimize hizmet etmek için görevlerini en güzel şekilde yapmaya gayret edenlerin partisiyiz. Oturduğumuz koltukların bizlere zimmetli olduğunu biliyoruz. Kullandığımız bütçede, yaptığımız harcamalarda sabi sübyanın, doğmamış bebeklerin hakkı olduğunun idrakindeyiz. İşimizi ne kadar iyi, doğru yaparsak, o kadar takdir edileceğimizin şuurundayız. “yap iyiliği at denize balık bilmezse halik bilir” diyor ya atalarımız; Biz de görevimizi yapıp halkımızın takdirine sunacağız. Fark edenler olur, fark edemeyenler olur. Önemli değil. Kalplerden geçeni bilen Allah, yaptığımız işleri görüyor. Bizler de kulların takdirini, Allah’ın rızasını kazanmak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Milliyetçi hareket partili olmak vakur, mütevazı olmayı gerektiriyor. Cazgırlık, çığırtkanlık yaparak kendimizi ifade edemeyiz. Biz işimizle, duruşumuzla kendimizi anlatacağız. Midemizi ağrıtacak işlere imza atamayız. Arkamızdan beddua edilecek işler yapamayız. Çünkü biz bu memleketin has evlatlarıyız. Varımız yoğumuz milletimiz, memleketimiz. Bu sebeple çok çalışmak zorundayız. Hepimiz bulunduğumuz yerde görevimizi en iyi şekilde yapmalı, vatanımıza, milletimize duyduğumuz muhabbeti işimizle göstermeliyiz. Zaten bizim işimiz çalışmak, hizmet etmek. Parti organlarımızın teklifi, genel başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin tensipleri ve kıymetli halkımızın teveccühü ile bulunduğumuz görevlere seçilmiş kişileriz” diye konuştu.

#AMASYA MHP#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor