Advert

Bir kez daha büyülediler

KSO Oda Orkestrası, ‘Yaza Veda Konseri’ ile sanatseverlere müzik ziyafeti çekti

Bir kez daha büyülediler
Bir kez daha büyülediler Yalçın AKBULUT
Bu içerik 49 kez okundu.

Kocaeli’de ilk klasik müzik orkestrasının kurulmasına öncülük eden ve dünyada da ilk  oda orkestrasını kuran oda olarak bir ilke imza atan Kocaeli Sanayi Odası, Kocaelili sanatseverleri KSO Oda Orkestrası Yaza Veda Konseri’nde buluşturdu.  ‘Üretimin Ritmi’ sloganıyla kurulan ve kurulduğu günden beridir keyifli konserlere imza atan KSO Oda Orkestrası, bir kez daha Şef Özgür Günay yönetiminde, solist Ebru Söylemez’in seslendirdiği birbirinden özel eserlerle kulakların pasını sildi.

Bir kez daha büyülediler

SANATSEVERLER YALNIZ BIRAKMADI

Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleşen konsere KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve eşi Rüya Zeytinoğlu ile KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul ve eşi Beril Tuğrul ev sahipliği yaptı. Kokteyl ile başlayan konser etkinliğine; Donanma Komutanlığı Kurmay Başkanı Tuğamiral İsmail Güldoğan, Deniz Hava Komutanı Tuğamiral Alper Yeniel, İzmit Gümrük Müdürü Hüseyin Çiftçi, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Emre Mercan, Vatan Partisi İl Başkanı Yalçın Aslan, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, KSO Yönetim Kurulu üyeleri, meclis üyeleri, oda çalışanları ile çok sayıda davetli ve Kocaelili sanatseverler katılım sağladı.

Bir kez daha büyülediler

AYAKTA ALKIŞLANDI

Konserde şef Özgür Günay ve Feride Berin Öget’in düzenlemesiyle Türk müziğinin en güzel 14 eseri seslendirildi. Sanatseverler eserleri keyifle dinledi, zaman zaman orkestraya eşlik ederek şarkıları oturdukları yerden söyledi. Konserin sonunda KSO Oda Orkestrası ayakta alkışlanırken, KSO İletişim Sorumlusu Sema Karavar Altın, şef Özgür Günay ve solist Ebru Söylemez’e çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Kocaeli Kongre Merkezi Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu KSO SO Oda Orkestrası
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK, 5 teröristi daha 'Zap'ladı!
TSK, 5 teröristi daha 'Zap'ladı!
Bakan Koca, vaka sayısını açıkladı
Bakan Koca, vaka sayısını açıkladı