Advert

Sultanlar, Baytar Steakhause’da ağırlandı

Sakarya'nın gururu, filenin yerli sultanları, Baytar Steakhause ev sahipliğinde düzenlenen yemekte bir araya geldi

Sultanlar, Baytar Steakhause’da ağırlandı
Sultanlar, Baytar Steakhause’da ağırlandı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 59 kez okundu.

Sektörde rakip tanımayan ve Sakarya’nın Ferizli İlçesi’nde 40 yıldır besicilik yapan İlyas Baytar; 2019 yılında Ferizli’de açtıkları mekanlarından sonra,  Serdivan İlçesi’nde hizmete soktukları ikinci şubelerinde; çocukları Chef Enes Baytar ve Chef Emrecan Baytar; milletvekilinden, belediye başkanına, sanatçısından, sporcusuna, medyasından, siyasetçisine birçok ismi lezzetle ve muhteşem bir görsel şölenle buluşturmaya ve yeteneklerini sergilemeye devam ediyor.

Sultanlar, Baytar Steakhause'da ağırlandı

Yaratıcı Showlarıyla, sunduğu eşsiz lezzetleriyle Sakarya’dan dünyaya açılmak için emin adımlarla ilerleyen Baytar Steakhouse Serdivan Şubesi; Sakarya AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, teknik heyet ve filenin yerli sultanlarını Baytar Steakhause’ un ev sahipliği ve sponsorluğunda buluşturdu. Chef Emre Baytar’ın şovları ile geceye renk geldi.

Sultanlar, Baytar Steakhause'da ağırlandı

‘’Teşekkürler Baytar Steakhause ailesi”

Keyifli ve hoş sohbet bir ortam oluşan yemekte AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek her zaman kadın voleybol takımının yanında olacağını, destek vermeye devam edeceğini ifade ederek, bu birlikteliğin gerçekleşmesini sağlayan Enes ve Emre Baytar’a teşekkür etti.

Sultanlar, Baytar Steakhause'da ağırlandı

Başkan Ömer Bektaş da, kızların büyük başarısına övgüyle söz ederken şehirden kadına ve Türk sporuna destek beklediklerini ifade etti. Ayrıca başkan Bektaş, her zaman yanlarında olan kurum için; “Teşekkürler Baytar Steakhause ailesi” dedi.

Sultanlar, Baytar Steakhause'da ağırlandı

 

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek Baytar Steakhouse Emre Baytar Ferizli Ömer Bektaş Sakarya Serdivan
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca, vaka sayısını açıkladı
Bakan Koca, vaka sayısını açıkladı
 “Büyük projeler ancak güçlü  belediye yönetimiyle mümkündür”
“Büyük projeler ancak güçlü belediye yönetimiyle mümkündür”