SARI’DAN İTFAİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Kastamonu ve Antalya bölgesinde mesai harcayan itfaiye personelini teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

SARI’DAN İTFAİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR BELGESİ
SARI’DAN İTFAİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR BELGESİ Yalçın AKBULUT
Bu içerik 50 kez okundu.

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı,  her yıl 25 Eylül- 1 Ekim tarihlerinde kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle şahsını ziyaret eden İtfaiye Müdürlüğünde görevli itfaiye şoförü Aziz Özkeleş, itfaiye erleri Emrah Bülbül ve Hasan Naim Erdem’e Kastamonu sel ve Antalya yangın bölgesinde yoğun mesailerinden dolayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve kendisi tarafından hazırlatılan teşekkür belgelerini takdim etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Celil İnce ve İtfaiye Müdürü Selim Keleş’te hazır bulundu.

“PERSONELİMİZİ GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM”
Bölgedeki Mücadelelerinden dolayı ekibi gönülden tebrik ettiğini söyleyen Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı konuşmasında şunları kaydetti;
“Devlet ve millet el ele vererek yangın bölgelerinde büyük bir seferberlik yaşandı. Devletimiz bu bölgelere tüm olanaklarını sonuna kadar kullandı. Amasya Belediyesi olarak bizler de bu mücadelenin her zaman içinde olduk. Yangın ve sel bölgelerinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız oldu. Allah hepsine gani gani rahmet eylesin. Ailelerine ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum. Bu vesileyle siz kıymetli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Vatan sizlere minnettar. Bu vesile ile yoğun mesai  harcayan personellerimizi İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu gönderdiği ve şahsım tarafından hazırlattırılan teşekkür belgeleri ile ödüllendirdik. Rabbim böyle acıları ve felaketleri inşallah yaşatmasın” dedi.

#amasya itfaiye#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın; Muhtarlarımız gören gözümüz, duyan kulağımızdır
Başkan Büyükakın; Muhtarlarımız gören gözümüz, duyan kulağımızdır
Çiler'den muhtarlar günü mesajı
Çiler'den muhtarlar günü mesajı