Sakarya Büyükşehir Belediyesi ulaşım çalışmalarını sürdürüyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yol yapım çalışmalarını yakından inceleyerek, Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Atilla Turan’dan bilgi aldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ulaşım çalışmalarını sürdürüyor
Sakarya Büyükşehir Belediyesi ulaşım çalışmalarını sürdürüyor Yalçın AKBULUT
Bu içerik 38 kez okundu.

SAKARYA(İGFA)- Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karapürçek ve Erenler’de, başlatılan asfalt çalışmalarını yakından inceleyen Başkan Yüce,Teketaban Mahalle Muhtarı Dursun Çetin’e ve vatandaşlara çalışmaların hayırlı olmasını diledi. 

“Bölgeden gelen talepler doğrultusunda hazırlıklarımızı başlatmıştık. İlk olarak güzergahı sağlam altyapıyla buluşturduk. 900 metre yağmursuyu, bin 600 metre içme suyu hattı inşa ettik. Yağmursuyu ve içme suyu altyapısını uzun yıllar garanti altına alacak çalışmalarımızın yanı sıra kaldırımlarımızı da yeniledik. Şimdi de hamdolsun tamamlanan asfalt işlemlerimizi tamamladık. Erenler ilçemizin en büyük mahallelerinden olan Epçeller, Bekirpaşa ve Kozluk’u birbirine bağlayan grup yolu Söğüt Caddesi’nde kaldırım ve altyapıyı yeniledik. Afalt işlemlerine başladık ve toplamda 2 bin 700 ton asfalt dökeceğiz. Bu alanda anda son rötuşlar yapılıyor" dedi. 

#sakarya ulaşım#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor