Başkan Çiftçi,MHP'ye projelerini anlattı

Çayırova Milliyetci Hareket partisi'nin bu haftaki toplantısına Cumhur ittifakı Çayırova Belediye Baskanı Bünyamin Çiftçi'nin katılımı ile gerceklesti.

Başkan Çiftçi,MHP'ye projelerini anlattı
Başkan Çiftçi,MHP'ye projelerini anlattı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 52 kez okundu.

Toplantıda Sinevizyon eşliğinde Belediye Başkanının  (2.5) yıllık çalışmaları ve bundan sonra yapılacak olan projelerle ilgili iştiare yapıldı.
Verimli gecen toplantı sonrası Çayırova Belediye Baskanı Bünyamin Çiftçi, ''Cumhur İttifakı ortağımız MHP Çayırova İlçe Teşkilatının haftalık olağan  yönetim kurulu toplantısında MHP Çayırova İlçe Başkanımız Yunus Emre Düzdaban ve yönetimine ilçemize yaptığımız hizmetler ve projelerimizle ilgili bilgiler verdik.''dedi.
Çayırova Milliyetci Hareket partisi ilce Başkanı Yunus Emre Düzdaban, ''Çayırova Milliyetci Hareket partisi ilçe yöneticilerimizin Meclis üyelerimizin Mahalle Başkanlarımızın hazır bulunduğu bu haftaki toplantımıza Cumhurittifakı Çayırova Belediye Baskanimiz Sayın Bünyamin Çiftçi Bey'in Katılımlarıyla toplantımızı gerceklestirdik.
Toplantimiz Sinevizyon eşliğinde Belediye Başkanımız (2.5) yıllık çalışmalarını ve bundan sonraki yapilacak olan projelerle ilgili bilgilendirme yaptı Cayirova Belediye Başkanımız Sayın Bünyamin Çiftçi Beye bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.''sözlerini kullandı.

#başkan çiftçi MHP#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor