Advert

Sakarya Büyükşehir, Gaziantep'te yapılan EXPOBEL Fuarı'na katıldı

Gaziantep'te düzenlenen ‘EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknolojileri Fuarına, birçok belediye, kamu kurum ve kuruluşları, müteahhitler, kooperatifler, mühendisler, mimarlar, çevre düzenlemecileri, üniversiteler ve hastaneler, tedarikçi ve tüketiciler katılım sağladı.

Sakarya Büyükşehir, Gaziantep'te yapılan EXPOBEL Fuarı'na katıldı
Sakarya Büyükşehir, Gaziantep'te yapılan EXPOBEL Fuarı'na katıldı Yalçın AKBULUT
Bu içerik 59 kez okundu.

SAKARYA(İGFA)-  Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin de katıldığı EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknoloji Fuarı, il stant günün tamamladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden, “Gaziantep’te düzenlenen EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknoloji Fuarında yerimizi aldık. Şehrimizde gerçekleştirilen önemli çalışmaları, yenilikleri ve gelişmeleri anlatacağımız standımız ilk günden fuara katılanların ilgisini çekti. Gaziantep Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin başta olmak üzere birçok belediye başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği yetkilileri Sakarya’da yapılan çalışmalara yoğun ilgi gösterdi. Stant içerisinde şehrimizin; Sakarya Botanik Vadisi, SEKAY, Fidan ve Sera A.Ş, Ticaret Merkezi, Gündüz-Gece Dergisi, Yağcıbedir Halısı ve kültür çalışmalarına değinilmektedir. Fuar 9 Ekim Cumartesi tarihine kadar devam edecek” açıklaması yapıldı. 

#Expobel#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca, vaka sayısını açıkladı
Bakan Koca, vaka sayısını açıkladı
 “Büyük projeler ancak güçlü  belediye yönetimiyle mümkündür”
“Büyük projeler ancak güçlü belediye yönetimiyle mümkündür”