DEVA’lı Gençler Gebze ve Körfez’de de Meydanlarda

DEVA Partisi Gençlik Politikaları Başkanlığı bünyesinde Kocaeli çapında yürütülen stant ve üye kayıt işlemleri bu kez de Gebze ve Körfez ilçelerinde büyük bir katılımla devam etti

DEVA’lı Gençler Gebze ve Körfez’de de Meydanlarda
DEVA’lı Gençler Gebze ve Körfez’de de Meydanlarda Yalçın AKBULUT
Bu içerik 46 kez okundu.

Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kocaeli İl  Gençlik Politikaları Başkanlığı kentin dört bir yanında açtığı stantlarla üye kaydı yapıyor.
Bu konuda bir açıklama yapan DEVA Partisi Kocaeli İl Gençlik Politikaları Başkanı Nihat Kırcı şunları söyledi: “Bu kez de Gebze ve Körfez ilçemizde Gençlik stantlarımızı ilçe yönetimleriyle beraber açtık.
Programımıza İl Başkanımız Sayın Adem Koç ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gebze İlçe Başkanımız Kemal Memiş ve ilçe yönetimi, Körfez İlçe Başkanımız Orhan Bozkurt ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
DEVA PARTİSİ GENÇLERİ ANLAR
Programımızda Gebze ve Körfez İlçe Gençlik Politikaları Başkanları ile çok sayıda partili genç de iştirak ederek bizlere destek oldular. Açılan standa gelen vatandaşların ve gençlerin sorunlarını dinledik, notlar aldık. Bunları yetkili kurullarımızla paylaşacağız. Gençlerden yoğun bir katılım ve destek oldu. Bu da bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” dedi.
İl Gençlik Politikaları Başkanı Nihat Can Kırcı sözlerine devamla; “Gençlik Politikaları olarak, stant ve üye çalışmalarımız hızla devam edecek. Gençlerin sorunları bizim sorunumuzdur. Bizler her zaman istişareye ve dayanışmaya açığız. DEVA Partisi ‘Z’ kuşağını en iyi anlayan, özümseyen partidir. Bu nedenle gençlerimiz ümitsiz olmasın. Bizler her zaman gençlerimizin yanınızdayız. İstiyoruz ki gençler, taleplerini, korkusuzca ifade edebilsinler. Çünkü bizler biliyoruz ki ülkemizin geleceği biz, gençlerdedir!” dedi.

#devalı gençler#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor