İYİ Parti’den Körfez çıkarması

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve ekibi dün Körfez ilçeye çıkarma yaptı.

İYİ Parti’den Körfez çıkarması
İYİ Parti’den Körfez çıkarması Yalçın AKBULUT
Bu içerik 58 kez okundu.

Ağadere Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren partililer vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yıldız partiye üye olan 145 Körfezliye de rozetlerini taktı.

İYİ Parti Kocaeli İl Teşkilatı dün Körfez ilçesinde yoğun bir program gerçekleştirdi. İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve ekibi, Körfez ilçe başkanı Cahit Sürüm ve yöneticileriyle birlikte Ağadere Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnafın sıkıntılarını dinleyen Şanbaz Yıldız daha sonra düzenlenen ve mini bir miting havasında geçen üye katılım törenine katıldı. Tütünçiftlik viyadük altında gerçekleştirilen üye katılım töreninde son 3 günde İYİ Parti’ye üye olan 145 Körfezliye rozetleri takıldı.

Bu sistem tıkandı

Körfez’de büyük bir teveccühle karşılaştıklarını belirten İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı ŞAnbaz Yıldız şöyle konuştu: “Körfez’de artık bir seçim havası var. Bunu çok net bir şekilde görüyoruz. Bugün sokağa çıktık ve dolaştık. Esnaf bitmiş durumda. Vatandaşın alım gücü yok. Fiyatlar artık haftalık zamlanır hale gelmiş. Ekonominin nasıl ve ne kadar bittiğini Körfez’in en işlek caddesi olan Ağadere’de çok net görebiliyorsunuz. Bu sistem tıkandı. Bu sistem artık yürümüyor. Kış geldi, kapımızda. Çok daha karanlık günler bizleri bekliyor.

İYİ parti ve millet ittifakı

Körfez esnafı da, Körfezli vatandaşlarımız da bu durumun farkında. Ve artık bir çözüm istiyorlar. Bunun için de sandığa gitmeye hazırlar. Bütün Türkiye buna hazır. Erken seçimle birlikte Türkiye’nin önünün açılacağını, sorunların çözümü için çok ciddi çalışmalar yapan İYİ Parti’nin ve ortağı olduğumuz Millet İttifakı’nın başarılı olacağını herkes gibi Körfezli kardeşlerimiz, ağabey ve ablalarımız da görüyor. Bunun için İYİ Parti’ye inanıyor ve İYİ’lik hareketi içerisinde yer almak istiyorlar.

İYİ parti varsa..

İYİ Parti İlçe Başkanımız Cahit Sürüm bir süre önce üye hareketi başlatmıştı. Sadece 3 günde partimize Körfez ilçemizde 145 yeni üye katılımı oldu. Bugün küçük bir üye katılımı ve esnaf turu için Körfez ilçemize geldiğimizi sanıyorduk ancak neredeyse mini bir miting gerçekleştirmiş olduk. Vatandaşlarımızın İYİ Partimize ve İYİ’lik hareketine teveccühü bizlere yarın için daha çok çalışma azmi veriyor. Bize inanan milyonlar olduğunu biliyor ve bu sebeple gecemizi gündüzümüze katıyoruz. İYİ Parti varsa, İYİ yarınlar için var. İYİ Parti varsa, İYİ bir gelecek için var.”

#İYİ Parti körfez#
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Bakan Koca'dan vaka paylaşımı
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor
Özel Çocuklarımız Önemli Başarılar Elde Ediyor