25-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Gaziantep’de düzenlenecek Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası’na katılacak Büyükler Karate Milli Takımımız çalışmalarını Sekasem sporcu eğitim merkezinde tamamladı ve Pazar günü Gaziantep’te hareket ederek maç gününe kadar burada kamp yapacaklardır. 

 

Büyükler Karate milli takım teknik direktörü Adnan Şamdan, Kocaeli’de yaptıkları hazırlık kampının çok verimli geçtiğini, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Aslan Abid Uğuz’a ve yönetim kuruluna verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Ayrıca kamp süreci boyunca kendilerine her konuda yardımcı olan ve mükemmel bir ev sahipliliği yapan, Kocaeli Büyükşehir  

 

Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Şemsettin Yıldırım’a, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Spor Şube Müdürü Barış Çoban’a, Kağıtspor Kulübü başkanı Ali Yeşildal’a, Kağıtspor Genel sekreteri ve Karate Federasyonu yönetim kurulu üyesi Bekir Köksal’a, Kocaeli ulaşım daire başkanlığı’na ve tüm personellerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. 

 

Milli Takım Antrenörleri Şemsi Şamiloğlu, Haldun Alağaş, M.Utku Şahin Kocaeli’nde iyi bir kamp süreci geçirdiklerini, Ülkemizde düzenlenecek olan uluslararası organizasyonda ev sahibi olmanın heyecanı ve avantajıyla, ülkemizi ve bayrağımızı en iyi şekilde temsil edecekleri ifadelerini kullandılar.