Başkan İshak Sarı yeni yıl nedeni ile yayımladığı mesajında; “2022 yılının Ülkemize, tüm insanlığa her türlü afet ve salgın musibetinden uzak, barış, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Sevinçleri, hüzünleri ve ümitleriyle 2021 yılını geride bırakarak sağlık, huzur ve mutluluk dolu olmasını arzu ettiğimiz 2022’yi sizlerle birlikte karşılamaktan büyük bir sevinç duymaktayım.

2020 ve 2021 yıllarında tüm dünyayı, ülkemizi ve milletimizi üzüntüye boğan, bizleri derinden etkileyen olumsuzlukların, özelliklede tüm insanlığı olumsuz etkileyen korona virüs salgınının umutla gireceğimiz 2022 yılında bitmesi, tüm dünyada sevgi, barış, dostluk ve hoşgörünün egemen olması, doğal afetler, kazalar ve benzeri olaylarla karşı karşıya kalınmaması en büyük dileğimdir.

2022 yılının birlik ve beraberlik içinde ülkemize, milletimize, ilçemize ve bütün insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diler, tüm Karasulu hemşehrilerimize gönüllerince bir yıl diler, saygı ve selamlarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.