Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı -  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Sinan Yolcu, Yönetim Kurulu üyeleri; Erdal Baykara, Salim Yaşar, Mücahit Küçükcici, Hamza Tüfenk, Altınay Uçar ve Hakan Saltık, Denetim Kurulu üyeleri; İbrahim Yılmaz, İlker Altınten ve Volkan Yaşar, Danışma Kurulu Üyesi Volkan Bulgurcu, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar ile Kandıra, Çakırcaali Divanı Kocabayramlar Mahallesinde buluştu. Ziyarette; Ersin Baykara, Cavit Sözer, Hasan Altınten, Cem Küçük ve Hasan Baykara’da hazır bulundu.

Ahsen Okyar misafirlerini kaldığı evin önündeki Çardakta ağırladı. Ziyarette konuşan Başkan Sinan Yolcu; “Seçildiğimiz bir ay oldu. Bayram gününde Ahsen Okyar büyüğümüz ile birlikteyiz. Yeni dönem çalışmalarını da görüştüğümüz ziyaret çok faydalı oldu.” dedi.

Toplantı sonunda; Yönetim Kurulu üyesi Mimar Mücahit Küçükcici yazdığı “Başkan“ başlıklı şiir tablosunu, Ahsen Okyar’a,  “Kandıra” başlıklı şiir tablosunu da Salim Yaşar’a takdim etti.


1 Danışma Kurulu üyesi Volkan Bulgurcu, Kocaeli Kandıralılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yolcu, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar

2 Mimar Mücahit Küçükcici, “Başkan” başlıklı şiir tablosunu Ahsen Okyar’a takdim ederken

3 Mimar Küçükcici, “Kandıra” başlıklı şiir tablosunu Salim Yaşar’a verirken 

4 Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Sinan Yolcu ve arkadaşları Kocabayramlar’da..