VALİ YAVUZ’A ÖZEL TEŞEKKÜR

Özcan, yılın son haftasını yine üretimle geçirmenin sevincini yaşadıklarını belirterek şunları söyledi: “Kocaeli’den başlayan hareketi önce Marmara, sonrasında da Türkiye’den tüm Dünyaya açılan ve ekonomik konjektürde kendine yer arayan, üreten kadınların ticari stajını himaye eden, bir kurum halini almıştır.

“İş demek, düş demektir, düş kurmak işe başlamanın aslında kendisidir” diyerek çıktığımız bu yolda, bir yılı geride bırakırken ürettiklerimiz ile gurur duyuyoruz.  

Kısa zamanda, Marmara Kadın Kooperatifleri Birliği, tüm paydaşlarının üretim hikayeleri ile de, gönüllere dokunan bir vasıfa bürünmüştür. 

Tüm üreten paydaşlarımızın düşlerine el vererek, onlara vizyon, sürdürülebilirlik, kurumsal bakış açısı, Ar-Ge, pazarlama, sermaye, tedarik, lojistik ve aklınıza gelebilecek, daha bir-çok noktada destek olarak ‘birlik’ten kuvvet doğduğuna, ancak birlikte başardıklarına şahit oluyoruz.

Paydaşlarımız tarafından hazırlanan, kurumsal hediyeliklerimizin hem üretilen, hem de hediye edilen hanelerde gönüllere dokunmasına vesile olan, her daim himayelerini esirgemeyen Kocaeli Valimiz Sayın Seddar Yavuz Beyefendi'ye ve eşleri Hanımefendi'ye bin teşekkür, bin minnet. Muhabbetle”. Öte yandan, Marmara Kadın Kooperatifleri Birliği, son çalışmaları anlatan özel bir teşekkür videosu da hazırladı. Birlik paydaşı Elif Talay tarafından hazırlanan bu video da yine çok beğenildi.