AdvertAdvert
ADINA ŞİİR YAZILMAMIŞ ADAM
Gk

ADINA ŞİİR YAZILMAMIŞ ADAM

Bu içerik 668 kez okundu.

Kim olduğunu hala bilmiyorum ...

Gözlerindeki ateşe savaş açan bir ruhun yansımasını gördüm. Bir ruha ait yaraları saklayan ellerini, Ellerini yok sayan yüreğini. Uçsuz bucaksız bir derinlik. Bilinçli bir maskeydi bu, Yüzüne oturtmaya çalıştığı. O bilmesede çok rahat okuyordum anlamlı bakışlar atan gözlerinde .. Yalnızlığı konusunda kararsızlığı belli  Başa bela duruşunun asilliği mavi .. Yaradanın armağanıydı yüreğimi hoplatan gülüşleri .. Hazan yaprakları gibi buruktu dilinden dökülen sözleri ..  Aşkı  Emanetti .. Bir valize sığdırmıştı dertlerini .. Görevi : Daldan dala konan seyahatleriydi .. Uzmanlığı : Muhalefetti Sağlam kurardı dengeyi  Alan,Siyaset Bilimleriydi .. Maharetliydi ! Reisler de sever, Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor, Bir öldük bin dirildik..... 

Devam etti Kızılelmayı güllerle süsledi. Seni Seviyorum, dedi.. Yakıştı sesine daha niceleri .. Yetinmedi .. Yetmedi ..  Ülküye hakaret edemem hareket olurum dedi .. Başarılı oldu, Gaza getirdi .. Önüme dizdi şair görünümlü kadehlerini .. Kadehlerle konuşmak oldu tercihi .. Gömdü  Bütün isteklerini .. Avcıyı bekleyen sözde ceylanlar üzerinden bildirgeler türedi ..  Biliyordum halbuki ne istediğini ..  İşin sırrı empati !  Damara basmaya ne gerek vardı ki .. He nabza göre şerbet mi niyeti  Suç  Sadece benim değildi .. Gökyüzü sanki her şeyi .. Maviye tutkusu da bu yüzdendi. Ve her şeye rağmen hayallerim maviydi ... Ruhunda mavi olmayanla göğe bakılmaz ki ! 

Sonra  Bir kalem aldım elime,baca dumanından zehirliydi cümlelerim .. Hiçbir harfi onsuz bir cümleye kurban etmedim .. Cesaret, Avuçlarımda parçalanan bir kadehten öteye gidemezken  Zaman; gelmeyi beceremeyen bir sevgili ...  Senin Bendeki işlevin nedir ki ? Tabi .. Ben yapmalıyım üzerine düşeni ...  Şimdi çekebilirsin planlı adımlarını geri .. Sıranı savdın ben yürüyorum ileri .. Duymadan sesini ..  Körükledim alevleri ..

Deli Kadın sevmek cesur adam işi ...  

Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükakın; Kocaeli basını, güçlü ve etkin yapısıyla şehrimizin gurur kaynağıdır
Başkan Büyükakın; Kocaeli basını, güçlü ve etkin yapısıyla şehrimizin gurur kaynağıdır
SARI: “DOĞRU VE TARAFSIZ HABERLERİ SİZLERDEN ÖĞRENİYORUZ”
SARI: “DOĞRU VE TARAFSIZ HABERLERİ SİZLERDEN ÖĞRENİYORUZ”