İÇİNİZ YANSİN İNŞALLAH
Yalçın AKBULUT

İÇİNİZ YANSİN İNŞALLAH

Bu içerik 524 kez okundu.

Yaz ayları geldimi adete bir yerlerden haber verilmiş gibi turizm cenneti olan yurdumun çeşitli köşelerinde yangınlar adete birbirini kovalıyor,bunun tesadüf olduğunu kimse bana söylemesin ne iktidar nede muhalefet bunun üzerinden siyaset yapmasın.

Çünkü yanan yerlerde çok can yanıp kül oluyor,yumurtalarının üzerinde yatan tavuk canlı canlı yanıyor.kaplumbağa kabuklarının içinde pişiyor dahasımı hayal edin biraz çok acı çekerek yanan binlerce hayvan.

İtfaiye erlerine su taşıyan gencecik fidan dumalardan boğularak ölüyor.Artık kendimizi sorgulamayalım ar damarımız patlamış çünkü bizim suçlu ayağa kalk ve kendini yargılama dönemi başlamıştır.Şahin Akdemir manavgat yangınının gönüllü eri oda tarih sayfalarında yerini alıyor çünkü yangıncılara su taşımamız gerekir diyerek hayatını kaybediyor.

Vatandaş kendini kaybetmiş feryat figan ediyor,tedavim için biriktirdiğim 15 bin liram yastığın içinde yandı diyor.Keçisi yeni doğmuş ama yangından kurtulmuş vatandaş ağlayarak hayvanına sarılıyor.

Ama hep sorulan soru şu nerede kaldı tedbirler aynı anda yurdumun en güzel yerleri dört bir yandan ateşe veriliyor.Burada ki amaç turisti korkutup kaçırmak mı yoksa halkı korkutup evlere hapsetmek mi?

Yoksa yakılan bu yerlere yeni turizm ve iş merkezlerimi açılacak diye ken kendimize sorup duruyoruz o zamanda şunu sormadan edemiyoruz hiç mi Allahtan korkunuz yok o kadar canlıyı nasıl  katlettiniz lanet olsun size lanet olsun sizi besleyenlere ......

DİĞER YAZILAR
Bu Konuyu İlk Önce Sen Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zihinsel faaliyetler Alzheimer riskini düşürüyor
Zihinsel faaliyetler Alzheimer riskini düşürüyor
Sanatla engelleri aştılar
Sanatla engelleri aştılar