destek @ medyahost.com

Ben bir Türk vatandaşıyım kısacası TÜRK'ÜM ve bununlada gurur duydum.ATA mızın kurduğu bu ülkede hasbel kader öğretmenlik yaptım bu ülkenin çocuklarına Misak-i Milli sınırlarının nasıl kurulduğunu anlattım.Fakat bugünkü Şırnak olayı artık yüreğimi iyice yaktı.Dört tane vatan evladı daha toprağa düştü,evlerinde şimdi feryadı figan var fakat meclise giren PKK ve onun uzantıları gurur  duysunlar bu tablodan artık kınama mesajlarını bırakın beyler millet artık icraat bekliyor.

Biraz önce bir öğrencim aradı  dediki hocam neden sustunuz sizdemi bizlere anlattığınıza sahip çıkmıyorsunuz,bu ülkede T.C. kaldırılıyor,ATATÜRK'ün resimleri siliniyor bunları konuşmak suç oluyor ama bakın Ülkenin Başbakanı Diyarbakırda üç beş çapulcunun kurduğu topluluğa Kürdistan diye hitap ediyor.Hakkari’de roket atarla yakalıdıklari teröristleri yere yatırıp ellerini arkadan bağlayan polise soruşturma açılıyor,gülmü vereceklerdi?

 O zaman gerçekten çok üzüldüm bu barzani değilmiydi bir kedimi bile vermem diyen,bu baydemir değilmiydi ağacın dallarını Cumhuriyet hükümetine havele eden,ağza alınmayacak kelimeleri sarfeden ne olduda birden bire kuzu sarması dost oldular açık yüreklilikle çıksın sayın başbakan söylesin biz Kürdistanı kuracağız desin o cesareti göstersin artık.

Asıl benim sözüm yüce Türk milletine yok var ettikleri ATATÜRK cumhuriyetinin dağılmasına bölünmesine izinmi verecekler artık sandığın başına gittiklerinde yeter artık deyip bunlara son sözlerinimi söyleyecekler yoksa yeniden Kuva-yi Milliye ruhunu canlandırıp vatan savunmasına mı geçeceğiz onu bilmemiz lazım.

Bu ülke o kadar ucuz kurulmadı bu ülkede çok kan aktı kurtuluş mücadelesini veren kahramanlarımızın kemikleri sızlamakta Kürdistan denilen bölgeyi savunan 30 bin de vatan evladını şehit eden bu vatansızlarla muhatap olmaktan iğrenir duruma geldik.

Bu ülkenin aydınları yazarları neden susuyor bırakın sizde yazdınız diye içeri alsınlar en azından bir şeyler yaptığınızı sizden sonra gelecek nesillere örnek olmak açısından gerekli,parlementoda oturan sayın milletvekilleri öyle kınıyorum yapıyorum söylemini bırakın ya istiklal ya ölüm sloganıyla hareket edin gerekirse meclisi boşaltın çalıştırmayın engel olun sonuçta bu vatan elden gittiği zaman zaten sizin milletvekilliğinizde kalmayacak haydi biraz gayrete gelin evlere çıkın her akşam bir eve misafir olun anlatın.

Mustafa Kemal'in kurduğu bu devlet yıkılmayacaktır onun sahipleri mutlaka çıkacaktır.Türküm demekten utanmayan milyonlar var . Saygılarımla.....

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.